visible 3d studio logo icon black

Visible 3D Stuudio

Pika kogemusega 3D stuudio Eestis, pakkudes maailma tipptasemel 3D visualiseerimist, 3D piltide tegemist ja animatsioonide loomist. Olles aidanud kaasa Eesti suurarenduste, kvartalite (nt. Rotermann, Meerhof) ja väiksemate kinnisvara projektide ellu viimisel ning suunal müügi- ja turundusmaterjalide loomine kui ka alles planeerimisjärgus oleva ja arendatava projekteerimise protsessi väljatöötamise kujundamisel.

Väärtused

Vabadus on üks põhiväärtustest, mis tähistab loovust ja julgustab inimesi iseendaks jääma. Kujutlusvabadus võimaldab olla ja jääda loomingulistes protsessides unikaalseks, juhindudes uudishimust ja soovist kasvada, õppida ja uurida lisaks veel juurde silmaringile nähtamatut.

Tegutsemisaastaid:

8.a


Teostatud projekte üle:

300


Kliendid

Meie klientideks on peamiselt arhitektibürood, arendajad, agentuurid ja ettevõtted, kellega koostöös täidame eesmärke ning toome tulemusi.

Kasv ja areng

Usume kindlalt, et olla tipptasemel, peab meeskond koosnema oma ala spetsialistidest, kes omavad põhjalikke teadmisi arhitektuurist, sisekujundusest, videoproduktsioonist jt. antud valdkonna suundadest ja suunitlustest. Ning püüdes igapäevaselt midagi muuta, edasi täiustada ja arendada, loob võimaluse ajajooksul nihutada esteetika piire reaalsuse ja virtuaalsuse vahel.

Ratsionaalsus ja loogika

Oleme kursis tehnoloogiate ja trendidega ning meie peamine tõhusus tuleneb ratsionaalselt lihvitud töövoogudest ja süstemaatilistest lähenemistest visuaalsele suhtlusele.
Tagades seeläbi kvaliteetseid ja efektiivseid, lahendusi, läbi mille jätkusuutlikuse ja kogu olemuse, saavutame tasemeid, mis kujundab meid parimatest parimaks (vähemalt siin Eestis).

Meil on kirg. Oleme ambitsioonikad.

"Hindame professionaalset suhtumist ja efektiivset koostööd."