visible 3d studio logo icon black

3D piltide tegemine

Visible3D on pika kogemusega Tallinnas tegutsev 3D visualiseerimise stuudio. Pakkudes tipptasemel 3D piltide, fotode ja videode tootmis teenuseid. Aidanud kaasa nii väikeste ja suurte arenduste (nt. Rotermanni kvartal, Meerhof 2.0) kujunemisele kui ka eri liiki kinnisvara projektide ellu viimisele. Peamiselt suunaga müügi- ja turundusmaterjalide loomine ning planeerimisjärgus olevate toote, prototüüpide arendus tegevustes.

Väärtused

Vabadus on üks põhiväärtustest, mis tähistab loovust ja julgustab inimesi iseendaks jääma. Kujutlusvabadus võimaldab jääda loomingulistes protsessides iseendaks, tagades olla seeläbi unikaalne. Lastes juhtida ürgsest uudishimust, soovist kasvada edasi ja kaugemale, olla pidevas loomingulises liikumises, selle lõputute maastikute vahelisel radade voolus ja uurides juurde veel silmaringile nähtamatut.

Tegutsemisaastaid:

8.a


Teostatud projekte üle:

300


Kliendid

Meie klientideks on peamiselt arhitektibürood, arendajad, agentuurid ja ettevõtted, kellega koostöös täidame eesmärke ning toome tulemusi.

Kasv ja areng

Usume kindlalt, et olla tipptasemel, peab meeskond koosnema oma ala spetsialistidest, kes omavad põhjalikke teadmisi arhitektuurist, sisekujundusest, videoproduktsioonist jt. antud valdkonna suundadest ja suunitlustest. Ning püüdes igapäevaselt midagi muuta, edasi täiustada ja arendada, loob võimaluse ajajooksul nihutada esteetika piire reaalsuse ja virtuaalsuse vahel.

Ratsionaalsus ja loogika

Oleme kursis tehnoloogiate ja trendidega ning meie peamine tõhusus tuleneb ratsionaalselt lihvitud töövoogudest ja süstemaatilistest lähenemistest visuaalsele suhtlusele.
Tagades seeläbi kvaliteetseid ja efektiivseid, lahendusi, läbi mille jätkusuutlikuse ja kogu olemuse, saavutame tasemeid, mis kujundab meid parimatest parimaks (vähemalt siin Eestis).

Meil on kirg. Oleme ambitsioonikad.

"Hindame professionaalset suhtumist ja efektiivset koostööd."